Haber

Belediye çalışanlarından Başkan Öztürk’e zam için teşekkür

Yahyalı Belediyesi çalışanları, geçtiğimiz günlerde toplu iş sözleşmesine imza atan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı ziyaretinde belediye çalışanları, toplu iş sözleşmesi ile maaşlarına yüzde 46 zam yapan Önder Esat Öztürk’e teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Önder Esat Öztürk; “Belediye çatısı altında görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz gün Hizmet İş Sendikası ile imzaladığımız toplu iş sözleşmesi ile çalışan sayımızı %46 artırdık. Afiyetle yesinler. Bu ilçeye hizmet etmeyi seviyoruz. Biz insanımızı, şehrimizi seviyoruz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Ağacın dalına takılır derler. Esat Öztürk ilçemiz için yaptığımız keyifli çalışmaları tek başına yapmıyor. Sabahın erken saatlerinde işe başlayarak akşama kadar bu ilçenin çilesini çeken sizlersiniz. Sizler bizim kılcal damarlarımızsınız. Fazlasını çocuklarınız ve ailenizle birlikte keyifli günlerde yiyin.” O konuştu.

İşçiler adına konuşan Hasan Hüseyin Aydoğan, Önder Esat Öztürk’e zam için teşekkür ederek ilçe için en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu